Дата: 19.03.2022 11:53

Щодня до районного штабу гуманітарної допомоги звертаються десятки людей - це і внутрішньопереміщені особи, багатодітні матусі, люди похилого віку і просто ті у кого складне матеріальне становище.

Допомога різноманітна - комусь потрібні памперси, комусь продукти харчування, засоби гігієни, одяг, взуття та інше.

Наприклад, вчора вимушені переселенці з Києва, Чернігова та Харкова отримали необхідні речі та засоби життєдіяльності для тимчасового проживання в нашій області. А для жителів Київщини було передано ліки, продукти харчування та засоби гігієни.

Дмитро Козарійчук : Чернівецька районна військова адміністрація працює так, щоб нікого не залишити поза увагою. Дякуємо усім, хто творить добро. Тільки разом стане Україна!????????