Сьогодні до Чернівецького районного штабу вже третій раз приїхала гуманітарна допомога від наших друзів з Франції.

Дата: 14.03.2022 17:40

Начальник Чернівецької районної військової адміністрації Дмитро Козарійчук висловлює щиру подяку очільнику міста Єррес Olivier Clodong за організацію збору цінної допомоги для України. Наші волонтери розвантажили, посортували і готують до відправки у регіони України.

Не менше тішить чутливість наших земляків, які працюють за кордоном (земляки с. Костичани). Передали з Італії медикаменти та дитячу продукцію.

«Особливо дякуємо водієві, який за тисячі кілометрів відповідально доставив груз!» - подякував Дмитро Козарійчук.

Ваша підтримка зворушує і надихає, наближає нашу перемогу!

З Україною в серці ????????