Дата: 10.03.2022 11:23

Чернівецький районний штаб гуманітарної допомоги в унісон з усією Буковиною продовжує надавати допомогу переселенцям, які були змушені залишати своє місце проживання після страшного нападу агресора.

Було організовано та доставлено також гуманітарний вантаж до КНП «Клінічна лікарня «ПСИХІАТРІЯ» виконавчого органу Київської міської ради з метою забезпечення безперебійної роботи лікарні.

Начальник Чернівецької районної військової адміністрації Дмитро Козарійчук наголошує на те, щоб увесь район й надалі тримався згуртованим. Саме так і, як ніколи раніше, підставити плече один одному.

Все буде Україна! ????????