Дата: 07.03.2022 11:14

Сьогодні практичними результатами діяльності Чернівецького районного штабу гуманітарної допомоги разом із Дмитро Козарійчук стали організація прийому та розподілу потрібної допомоги військовим та найбільш нужденним категоріям переселенців, яка прибула з Франції та Італії.

Також, активну участь у гуманітарній справі проявила громада села Репужинці. Смаколики, гостинці та українські страви - газдині приготували з думкою про мир в Україні.

Небайдужі мешканці міста Чернівці також активно долучаються до гуманітарної допомоги і показують гарний приклад своїм дітям бути милосердними. Ось таким чином зміцнюється наш дух.????????

Штаб дякує волонтерам, громадським організаціям та громадськості за активну участь в організації роботи тимчасового розселення людей, закупівлі, розвантаженні, розфасуванні та розповсюдженні гуманітарних грузів.

Особливу подяку висловлюємо ГО «Справа Кольпінга в Україні», яка забезпечує волонтерів та переселенців безкоштовними обідами.

??Чернівецький районний штаб гуманітарної допомоги і надалі неухильно буде дотримуватися принципів надання допомоги, які передбачають ефективність, прозорість, незалежність і суворе дотримання правил обліку та систематично регулярно інформуватиме про свою діяльність, потреби людей та гуманітарну ситуацію в районі.