Дмитро Козарійчук : Це все - наша велика спільна праця! Велика родина - УКРАЇНА!

Дата: 07.03.2022 11:06

Для того щоб надати максимальну допомогу переселенцям та нашим військовим продовжує роботу Чернівецький районний штаб гуманітарної допомоги.

Сьогодні штаб організовано відправив потягом Чернівці - Київ гуманітарну допомогу тим, хто на передовій захищає цілісність української землі.

Штаб підтримує територіальну оборону в Чернівецькому районі, укомплектували медичні аптечки першої медичної допомоги, отримали речі першої необхідності.

Велика увага приділяється діткам та їхнім потребам. Неможливо переглядати після воєнних дій міста України Київ, Ірпінь, Боярка, тим паче, коли знаєш що там налякані діти. Саме в цих містах спільно з волонтерами було направлено гуманітарну допомогу.

Дитячу суміш та одяг сьогодні передали керівнику БФ «Я майбутнє України» Марті Левченко, яка переймається дітьми-переселенцями з інших областей України.

Переселенці з Харківської області отримали побутові засоби та теплі речі.

#UAразом????????