Ми не залишаємо один одного у біді!

Дата: 05.03.2022 11:01

На базі Чернівецької районної військової адміністрації розгорнуто штаб гуманітарної допомоги.

Штаб працює у наступних напрямках:

- оперативне координування волонтерських ініціатив, міжнародних гуманітарних організацій, підприємств та установ;

- упорядкування та перевезення допомоги від органів влади військовим адміністраціям і громадам України;

- цілодобова робота гарячих телефонних ліній для переселенців та волонтерів.

У перший день роботи штабу отримали гуманітарну допомогу від наших друзів з Італії та Румунії. Також територіальні громади нашого району працюють в унісон з усією Буковиною 24/7. Багато речей, спорядження, продуктів, медикаментів та іншого.

Голова Чернівецької районної військової адміністрації Дмитро Козарійчук зазначив: «Ми вже отримали гуманітарну допомогу від громадян Чернівецького району, наших заробітчан та друзів з Італії, офіційних установ Румунії. Вкотре переконуюсь, що люди з великим серцем завжди готові прийти на допомогу одні одним, стати пліч-о-пліч, щоб зупинити ворога. Приємно вражає наскільки активно люди допомагають».

????????За нами – правда. За нами – Україна.

Мета одна – мир в Україні. Слава Україні!